Pets/Zvířata

Tréning Niss

3. ledna 2017 v 19:49 | Adel Kitty
Ahoj, chtěla bych se s vámi krátce podělit se svými zkušenostmi z tréningu Niss. :) Pro ty kdo to neví, tak Niss je vůbec jeden z nejhorších petů nebo mazlíčku, kteří se dají trénovat. Bohužel nejde burstit. Slyšela jsem, že to trošku jde, ale to musíte mít hodně silný team na cuss a spoustu zbytečného času, což já nemám, takže se většinou uchyluji k tréningu těch mazlíků, kteří se budou expit sami a nebudu muset nastavovat cuss burst, jenom doplňuju jídlo.

Musím se přiznat, že i Frederiko se mi trénoval omnoho lépe. Niss je postě veliký fail, co se týče tréningu a to zvláště, pokud jí nemáte jak dát nějaký ochranný štít, takže toto bude čistě návod pro ty, co ji trénují s charem bez štítu.

Pár rad na úvod ohledně tréningu Niss:

  1. Počítejte s tím, že potřebujete pro její tréning kopu času. Ideální je trénovat ji skoro nonstop.(Ale co si budeme povídat, ideální je na wl trénovat nonstop vše :D)
  2. Bude to chtít ještě více trpělivosti. Armlet je bohužel velmi slabá věc na doplnění života Niss. Můžete si pomoct ještě mečem z Yamataikoku, ale i tak musíte chodit do oblastí, kde se vám nerozbije.
  3. Chce to hooooooodně jídla. Niss je žravý mazlíček. Teda není, ale s jejím mini životem je nejlepší doplňovat jí život na 100%

V tuto chvíli mám Niss na lvlu 51, brzy 52. Průběžně se budu snažit místa tréningu doplňovat :) Trénuju tak, že mám stejné SPD jako Niss, tím pádem můžeme nepřítele praštit obě najednou. Jinak nepoužívám žádná kouzla, na začátku jsem občas Niss trénovala její kouzla. Doporučuji s Niss nechodit po místě, ale vždy všude sedět.


LVL 1-5 před starterem na těch Monster

LVL 5-10 Houbičky, vážky, zajíci :D North Island

LVL 10-20 Kuřata, ale bacha nechoďte do Chicken Farm, tam jich je na ní až moc. Spíše začnete se 2 a končete se 3.

LVL 20-30(+ -) Brouci (Bettles) v South Islandu..taktéž začněte s menším počtem (třeba s 1) a pak zvyšte postupně na 3.

LVL 30-40 (++ -) Ciruss, ale pouze ti, kde jsou 2 v teamu (pravý spawn)

LVL 40-51 Oslya...tady to bude zase lehce složitější, ale lvlit vám bude :) začněte na pláži na Echinate Starfish..je to na pláži úplně napravo (ne to místo příjezdu, ta veliká pláž) a měly by se tam objevovat 2 červené hvězdice, tedy ohně. Ideální je je zabít na jedno praštění. Až se vám bude zdát, že to dává málo exp, po pár lvlech, tak se přesuňte doleva nejdříve potkáte Petpetual Jellyfish, té si nevšímejte a jděte dál, dokud neuvidíte modrou hvězdici, tam trénujte. Momentálně se mi zdálo od lvlu 51, že mi to zase dává málo exp, takže jsem se opět přesunula. Teď ji trénuju úplně dole pod jezerem. Tam chodí takový modrý Velociraptor, takže na něm. Musím ho 2x praštit, protože char, s kterým Niss trénuje je oheň a ke všemu mág.

Co je potřeba brát v úvahu?
  • svou Niss trénuju se svým charem, který je momentálně 111 lvl RB, takže se mi ty potvory zabíjí jako po másle
  • nemám na wlo tolik času, jako jiní lidé, takže mít ho, jsem dnes jinde
  • moje Niss nemá na sobě i ten Cloudy Sword z Yamataikoku, takže o to méně života má
  • ještě jsem Niss nekrmila jídlem z Item Mallu (budu) takže má v lvlu 51 660 hp (i s Armletem, který přidává 350 hp)
  • není ze začátku žádná sranda sladit své SPD společně s tím od Niss v takto vysokém lvlu, ale pak už se to upravit dá, za pomocí závaží (ovšem nevyplatí se to lidem, kteří do wl neinvestují a nemají ani ve hře peníze na to, abyy si vůbec nějaké závaží koupili)...nezapomeňte, že maximální rozdíl SPD může být pouze pod 110, když je to víc, už vám nebudou útočit najednou (takže moje Niss má 104 SPD a AdelKitty má 166 SPD a jde to v klídku :))
  • také už mi párkrát umřela, takže ideální je mít i nějaké jídlo na amity (z instance, 20 r. chalenge apod.)

Burst zvířat

9. července 2015 v 17:24 | Adel Kitty
Sice vím, že mnoho z vás tyto články četlo už jinde a v angličtině na ostatních webovkách probírající Wonderland Online, ale myslím si, že by zde tento článek neměl chybět. Proč? Právě proto, že zde chci mít ucelené informace a proto se tu postupně objeví vše potřebné ke hraní hry.

Ve hře se přišlo časem také na způsob jak rychleji lvlit pety a jak jinak rychleji lvlit ne-reborny než burstem? Takže to jde. Jako vždy to má svůj háček. Je potřeba, aby zvíře (pet) mělo podpůrné tedy assistant skilly. Vždy je to jeden skill.

Koho všeho můžeme burstit? Sama, Qlayu, Sashu, Evu, Viktorii, Xaolan

Jak? Při cuss burstu. Což vede taky k otázce ,,kdy?". Obecně záleží na tom, jak se domuvíte s cuss burst teamem. Já osobně dříve nabízela při cuss burstu i burst zvířete, ale od té doby co jsem začla se svými zvířaty, tak u mě bursty zvířat tak nějak postávají. Takže já například při burstu někoho jiného burstím i svá zvířata (ideální je burstit pouze jednoho peta). Myslím si ale, že burst zvířete je vhodnější spíše až po rebornu, protože tak to potom nemá jak brát vaše expy, když už žádné nedostáváte. Ale vše je čistě na vás.

JAK SI NASTAVIT OVLADAČ NA CUSS BURST ZVÍŘETE?

Zvířata, které mají v místech, kde mají být kouzla štít a zatrhnutou kolonku doplňování, mají zvláštní nastavení. Na skilly se dává všude štít (nezapomeňte zatrhnout!) a potom do kolonky s HP dát assistant kouzla. Obvykle píšu hodnotu 400, ale můžete si vymyslet jakoukoliv, která se vám bude více pozdávat a která bude funkční. Dále máte vlevo tlačítko ALL. Na to klikněte a dejte to na PET a pak hned zpátky na ALL. Proč tyto kroky udělat? Protože vaše zvíře bude používat své assistant skilly na ostatní zvířata. Kdybyste krok vynechali, tak vám zvíře nebude lvlit (nebo ne tak tolik).

NASTAVENÍ NA EVU:






























NASTAVENÍ NA QLAYU:































NASTAVENÍ NA SAMA:


NASTAVENÍ NA SASHU:


NASTAVENÍ NA VIKTORII:


NASTAVENÍ NA XAOLAN:





Poznámka na konec:
Pokud chcete Evu burstit, možná bych to být vámi velice zvážila, protože na Evu ještě stále nejde udělat reborn. Na ostatní zvířata reborn jde, takže se nemusíte obávat. Jenom mi možná připadají lehounce slabší než ti těžce vytrénovaní, ale to už je věc názoru.

Peti - obecné info

26. září 2014 v 22:38 | Adel Kitty
Peti (neboli zvířata), ať už ti lidští nebo zvířecí, Vám mohou pomoci v rozhodujících soubojech či v questech. Pokud nemáte například team, tak se mohou velmi hodit. Využijete prakticky vždy a všude! :D

Neexistuje žádný přesný návod, který by udával, koho si máte zvolit jako svého společníka. Ve výběru peta se buď zaměřujeme na slabosti Vašeho charakteru (ve hře) nebo na jeho podporu. Jiní lidé se zaměřují třeba na prodej questů nebo na PvP, a tak si volí dle toho, co se jim více hodí.

Jak získáme peta? Ke každému se váže nějaký quest. U každého se to různí. Některé dostanete jednodušše, jiné si těžce vybojujete (případně Vám s tím někdo pomůže). To, že je u některého peta lehčí quest a u jiného težší však neznamená, že by měl být Váš pet nějaký horší nebo tak něco. Každý je dobrý v něčem jiném. Já osobně volím ty, kterým jde po lvlu 100 udělat reborn. Samozřejmě je vše na Vás.

Ale teď k tomu, jak se tedy všichni jmenují. Seřadím je dle jejich elementů. Dále napíšu články k jednotlivým petům podle toho, jak jsou seřazeni :)

Oheň - Arez, Athena,Eva, Frederico, Roca, Victoria(Yan Lin).

Voda - Angela, Joan(Jeanne), Kanako, Louis, Niss, Sam, Shasha, Venus.

Země - Elin, Magellan, Monkey, Xaolan.

Vzduch - Charlotte, Clive, Hayate, Qlaya, Shizune.

V dalších článcích naleznete pokud možno vše, co o těchto petech najdu (budu průběžně doplňovat!) +
kde je trénovat nebo jak. ;)

 
 

Reklama