News

Moje osobní stránka už není na blogu

15. března 2018 v 13:06 | Adél
Toto je jen takový malý informativní článek. Ještě včera jsem zde měla blog s názvem kawaii-world, ale řekla jsem si, že už je čas přenechat tu adresu nějakému jinému japanofilovi, který o japonsku, možná anime nebo manze bude psát dlouze a nenechá 10 let jen tak to téma být. Přitom mým záměrem bylo původně psát tam právě o japonsku, anime a manze.

Bohužel se tak nestalo a blog šel naprosto jiným směrem, což byla podle mě velká škoda i chyba. A tak si jinde zakládám osobní stránky a budu tam psát o tom, co mě teď skutečně naplňuje. Už žádná Adel Kitty, konec té hloupé přezdívce a už pouze jen Adél nebo Adéla, protože se tak jmenuji.

Tolik k mému výkecu zde. Pěkný den :)

Jak to vlastně dopadlo s duplikováním?

6. března 2018 v 12:17 | Adel Kitty
Mnoho z nás si minulý rok pomohlo s lvly, věcmi apod. Kdo neví oč jde, ať se podívá https://www.youtube.com/watch?v=4R1C8X0NFBw , kde je ve videu vysvětleno a ukázáno jak se to dělá. Dnes už to takto nejde (teda alespoň co tak vím), takže si naději moc nedělejte. Je to jeden z důvodů, proč WLO málem zrušili.


Já jsem si přišla na spoustu lvlů, na pár rb petů (což bylo fajn) a na kopu věcí. Ovšem dnes, když si oproti dřívějšku otevřu WLO, jen tak bezcílně bloumám co dál. Na jednu stranu to byla nejlepší pomoc, jak utéct ze začarovaného kruhu. Druhá strana je teď si najít ty nové činnosti. Přiznám se, že už bych ani neměnila a je škoda, že jsem si nestihla udělat víc lvlů na charech.

Takhle nějak to pro představu vypadá když jste duper (člověk, který duplikuje věci...toto mimochodem není vše a to nepíšu kolik goldů na tom šlo vydělat):Takže už se navraťme do reality a jde se pokračovat dál ..

WLODB

4. března 2018 v 19:24 | Adel Kitty
6.3. 2018 upraveno: WLODB jede, ale asi jen jak se mu chce. S politováním musím oznámit, že datadáze WLODB, na které bylo tolik tipů k hraní je pryč. Prostě není už pár měsíců (zhruba od doby co zřídkakdy hraju). Vůbec nevím proč a netuším co se stalo. Nejspíše v návaznosti na skoro smazání hry, která jak víme stále existuje.


Teď něco krátce k mému hraní. Už tak moc nehraju, což ani většina guildy ne. Vím, je to divné, ale jednou to přijít asi mělo. Snažím se k WLO vrátit, ale moc se mi to nedaří. Většinou zapomenu. Zatím nevím co bude dál, ale stále se tam ráda vracím.

Hra, která nikdy nekončí

3. ledna 2018 v 11:25 | Adel Kitty
Málem jsme o tuto hru přišli. Tímto se mělo vše změnit.

Spousta z nás už přestalo hrát a mnozí dokonce věřili v to, že ji smažou a už nebude. A pravda je taková, že už se to skoro stalo. V roce 2017 oznámilo Igg, že uzavřou servery. Naštěstí je komunita Wlo tak početná, že se rozhodli před koncem roku servery neuzavřít.

Chci poděkovat Igg, že hru neuzavřelo. Díky tomuto může tento blog/ fanouškovská stránka pokračovat v mapování této skvělé hry. Děkuji!

I want to thank you Igg, that you don´t clossure the game Wonderland online. Thanks to you this fansite can continue in mapping on this great game. Thank you!

Jsem na Youtube :)

29. června 2016 v 16:42 | Adel Kitty
Tak jsem se rozhodla o oživení blogu a tak budu točit wlo videa. :)
Zde máte úvodní na ukázku:

Pauza

14. července 2015 v 10:45 | Adel Kitty
Jenom menší oznámení...jelikož tento týden budu chodit na Colours of Ostrava a na další týden už mám taky nějaké plány, tak si zde dávám pauzu až do konce měsíce.

Poté se zase vrhnu na psaní jako vždy. Mějte se tu :)

10.8. 2015
Jak vidíte, tak si pauzu prodlužuju. Jedním z důvodů je neaktivita lidí z guildy (tudíž postrádám nějaký smysl něco vůbec psát). Další důvod -->užívám si léta. Pak mě čeká zase horda práce a školy (krom toho i teď pracuju). V září jsem zde s konečnou platností zpět.

Díky.

Nový systém ve zveřejňování článků

5. července 2015 v 0:21 | Adel Kitty
Jak jsem nedávno psala, tento blog neměl do teď prakticky žádný systém ve zveřejňování článků a jelikož vím, že se spousta z těch chystaných bude hodit, tak v tom hodlám udělat takto. Protože potřebuji postupně doplnit všechny rubriky, tak jsem zveřejňování určila následovně:

 • Pondělí ----> úkoly
 • Středa -----> výroba
 • Pátek ------> herní tipy (týká se to rubrik: Zvířata, kde sbírat suroviny, hvězdy, kouzla...postupně v následujícím pořadí)
 • Neděle ----> vše ostatní ke hře (rubriky o verzích hry a rubrika herní základy)
 • Úterý, Čtvrtek, Sobota zde nic nebude zveřejněno.

Uvidím jak se na mě ještě tento systém ujme...ale pokusím se ho dodržet, také záleží hodně jestli bude můj internet stále OK a můj notebook. Začínám dneškem, tak snad vám budu užitečná.

Konec nekonečnému klikání

27. května 2015 v 12:40 | Adel Kitty
Taky vás štvalo to nekonečné proklikávání se k tomu, co jste chtěli vědět?
Mě poslední dobou neskutečně :D ! Takže jsem do bočního menu šoupla
odkazy na všechny rubriky, do kterých píšu (kromě 3 rychlých odkazů).

Blog čeká po roce nový design, ale zatím jsem pouze ve fázi 1. Tzn.
vytvářím základy, vymýšlím jak bude vypadat finále. Co myslíte,
kdo bude další na designu? :P

A samozřejmě jsem si všimla chyb v některých odkazech, takže vše spravím.
Omlouvám se, že mi trvá sesmolit nové články, ale některé články pozměním kompletně a taky
mám teď menší chaos v tom, jaký systém (?!) jsem měla v publikování (asi žádný, holy shit!!). :))

Jak tak běží čas, někteří lidé odcházejí...

14. května 2015 v 1:26 | Adel Kitty
Ano, bohužel i takové věci se stávají. Námi všemi obdivovaná
blogerka Ginze (taktéž i spoluhráčka) zrušila svůj blog o WLO.

Byl to pro mě veliký šok, nicméně chápu, že když už ani moc
nehraje, tak není důvod k psaní.

Co se týče mě, hodlám pokračovat v předávání vědomostí o WLO.
Sice nevím kolik článků/času bude, ale pokusím se najít si čas na
to, aby tu stále něco bylo. Nebo alespoň jednou za čas.

Jak na nový rok, tak po celý rok :3

15. ledna 2015 v 13:21 | Adel Kitty
Určitě jste si někteří všimli, že se tu nějakou dobu nic nedělo.
Dala jsem si menší pauzu, ale teď už jsem opět zpátky a hodlám
blog zase doplnit o důležité poznatky ke hře. Taky zase rozšířím
rubriky, po kterých je největší poptávka (poslední dobou questy,
výroba).
Takže vzhůru do Nového roku!

Žádný event tento rok?

9. prosince 2014 v 18:57 | Adel Kitty
Přesně to je důvod, proč píšu tento článek. Všimli jste si, že to updatu v říjnu se nekonal ani halloweenský event, natož tak event ke dni díkůvzdání. Máme tu druhý týden v prosinci a nebyl ohlášen ani vánoční event, který je ve hře TAK oblíbený!

V čem je zakopaný pes? V online drawu. Proč? Ti co chodí na WL pravidelně, tak ví, že se dá z online draw získat hodně dobrých věcí. Respektive věci na doplnění HP a SP, itemy na lepší expení, itemy na zapomenutí nechtěně/blbě daných bodů na charu či petovi a také itemy, které nám na hodinu vylepší ATK, DEF, MATK, MDEF.

Řekněme si, že tyto věci člověk na WL potřebuje denně nebo alespoň párkrát za hru. ALE myslím si, že mi bude například vánoční event chybět. Ve vánočním eventu jste nezískali jenom něco podobného jako věci z online draw, ale hlavně vánoční věci na sebe.

Snaží se tímto IGG, připodobnit k systému jeho ostatních her nebo je to pouze pokus, jak hráče udržet ve hře? Toť otázka. Hrála jsem už jinou hru od IGG a tam takovýto systém online drawu existuje. Jestli to však pro ně bude potopa anebo vítězství nad úpadkem hry - těžko říct.

Ne, že bych vás tímto chtěla odradit od hraní WL nebo bych to chtěla nějak pomluvit, ale už se ozvalo hodně lidí. Těm lidem je to taktéž líto, že už eventy nejsou. Dle mého názoru hra trošku ztrácí atmosféru, teda co se Vánoc a Halloweenu týče, ale je to pouze můj názor a pro vás informace o co přicházíme.

Omluva a news

23. listopadu 2014 v 19:49 | Adel Kitty
Omlouvám se za mou momentální nečinnost na blogu. Bohužel jsem musela dát můj počítač na opravu, protože mi zadoutnalo ze šňůry. Prostě dlouhý příběh.

Nicméně můžete se těšit na novinky na blogu. Mezi ně patří video-tutoriály ze hry. Zatím mám připravených pár videí (od našeho guild-youtubera, děkuji :D) a budu se to mimo jiné učit. Také bude v bočním menu speciální menu ,,Pro nováčky ve hře".

Menu bude obsahovat - jak hru stáhnout, jak založit char, video po prvním zapnutí a
další důležité informace do začátku. Bude to taková první pomoc.

Dále chci připomenout, že tento blog v bočním menu má odkaz na ,,Mapu blogu", kde se dozvíte, co vše na blogu je aniž byste museli bloudit v mých nekonečných odkazech :D

To bude pro dnešek vše. Všimla jsem si, že některé články mají ještě stále pravopisné chyby (takové ty nechtěně namačkané), tak je jdu opravit. Pokud máte nějaké další tipy, naváhejte a pište mi je do komentářů!! :)

Úprava článků - info

4. listopadu 2014 v 14:06 | Adel Kitty
Jenom takové mini info:

 • včera jsem upravila článek ,,Základní kontrolky ve hře" a dala jsem tam aktuální foto
 • dále jsem v rubrice Free Stuff do článku North Island přidala les, který se nachází nad pláží s medúzami
 • budu upravovat rubriku Výroba, takže se dočkáte jejího rozšíření a mnoho dalších zajímavých článků mám v přípravě, takže zde budete mít rozhodně co číst!Smějící se
 • Dodatek: + je upravená mapa blogu :)

Rozšíření verze 6.0!!!

29. října 2014 v 10:53 | Adel Kitty
Už je to 100%! Verze 6.0 dostane rozšíření 6.1! Takže stále čekáme na větší update. A co nás čeká v rozšíření?

Nový quest - Athena´s First Dip, Athena dostane 30 amity.

Nový item - dle mého názoru je to neco jako Purple chest box, ale nepotřebujete k tomu klíč.

Surprise Treasure Box -jednodušše otevřete a dostanete cenu! (nejspíše je to item, který dostanete v průběhu expení).

Nové kola v 15 rounds challenge, takže to bude 20 Rounds Challenge!! -

na fóru lidé spekulují o tom, že i pro reborny 100 + bude problém udělat všech 20 kol! Jako nové ceny igg uvádí Mystic Eagle Headdress a Chaos Hammer, ale bude jich mnohem více.

Moje postřehy z update-nuté hry:


 • Nová funkce - každý den můžete vyhrát 3 věci.

Další tipy, které jsem našla na fanouškovských stránkách:
 • komu nejde rozjet nová verze, tak prý máte stahovat ze serveru 3 (mě šlo - kliknout pravým tlačítkem na ikonku WL-->Vlastnosti-->Kompatibilita-->dejte fajfku na Spustit tento program jako správce a potvrďte)
 • nejde vám se připojit do teamu?Nová funkce to umožňuje zrušit či ponechat. Jak zapnout či vypnout? viz. obrázek
 • Ceny za posledních 5 nových kol:
16. kolo: 2 x Magical Egg
17. kolo: 3x Magical Egg a 4x Holy Exp Potion
18. kolo: 4,5 Holy Exp Potion
19. kolo: 2x Big Magical Egg a 5x Holy Exp Potion
20. kolo: 20% Capsule + nějaká věc na sebe :)

Jak vypadají věci z 20. kola? (+ dostupné statusy, informace z Doaly)

Mystic Eagle Headdress
-statusy této čelenky mohou být různé:
+15 SPD a +30 MATK, +13 SPD a +30 MATK,
+17 SPD a +25 MATK, +10 SPD a +32 MATK,
+18 SPD a +26 MATK, +11 SPD a +33 MATK,
+19 SPD a +27 MATK, +12 SPD a +34 MATK,
+20 SPD a + 28 MATK, +13 SPD a +35 MATKChaos Hammer
- statusy tohoto equipu se také liší:
+65 ATK a +25 SPD, +65 ATK a +23 SPD,
+60 ATK a +27 SPD, +67 ATK a +20 SPD,
+65 ATK a +29 SPD, +68 ATK a +21 SPD,
+62 ATK a +29 SPD, +69 ARK a +22 SPD,
+63 ATK a +30 SPD, +70 ATK a +23 SPD

2xEXP!

14. října 2014 v 1:06 | Adel Kitty

Od 13.10. (od 8 hodin našeho času) do 2.11. 2014 (do 5:59 našeho času, tudíž 3.11. 2014) v rámci eventu ,,Double EXP for Golden Autumn",

bude 2x EXP!!!


(Zdroj -->zde)
 
 

Reklama