Fairy´s Whisper

Nové věci ke stažení verze 3.0

10. září 2016 v 23:21 | Adel Kitty
Každá verze přináší pár tapet a trailerů ke stažení. Zde máte co jsem našla a stáhla pro tento článek. :)
Nové oblečení a zbraně ve verzi 3.0

10. září 2016 v 23:06 | Adel Kitty
S každou verzí přichází také nové zbraně a oblečení, na což jsem se vždycky těšila a byla jsem zvědavá na novinky. Abych to zde měla kompletní, tak zde něco právě k tomuto tématu. :) Ponechávám původní názvy i jazyk,ve kterém se takto jmenují. (Všichni sami víme, jak co nakonec pojmenovali.)

Chinesse Dress
God Vesment
Blue Wing Robe
Metal Armor
Fury Clothes
Subtle Clothes
Monk Clothes
Army Uniform
Bath Shawl
Bright Helmet
White Headscarf
Bright Helmet
Golden Bracelet
Pure Steel Bracers
Blue Bracers
Magical Shoes
Metal Shoes
Light Shoes
Gold Loops
Bread Shoes

Nová místa ve verzi 3.0

10. dubna 2016 v 13:46 | Adel KittyInca
Je to takové celkem prosté městečko, už si ani nepamatuji, kdy jsem tam naposledy byla...

Thailand
Toto místo a město je pro každého hráče přelomové. Proč? Právě v Bangkoku se dělá úkol na Reborn ;) už asi ani nespočítám kolikkrát jsem zde byla :D (a kolikkrát jsem tu někomu pomáhala s rebornem :D)
Chang´An
Překrásné městečko Chang´An. Zde jsem měla mnoho měsíců spawn a ještě i mám na jiné postavě. :) Moc ráda se zde vracím. Navíc se zde nachází přímo ve městě úkol na FB, nejsilnější skill a venku z města úkol na DS a JS. Do města se cestuje z Číny.The Great Wall (Velká Čínská zeď)
Zde se taky stavte. Na konci cesty vás čeká nádherný výhled na celou čínskou zeď. :) Zde jsem taktéž párkrát byla a je tu i pár úkolů.Angkor
Blééé...tahle architektura je pěkně pekelná a nelíbí se mi. Ale co už. Prostě je ve hře taky a kdo chce Charlotte nebo následně i Angelu, tak tu ty úkoly bude muset absolvovat.Mars
Prostě Mars, co dodat? Bez Space Craftu a teamu sem nelezte. Ještě doporučuju mít Rb nějaký vysoký lvl + DS :D nebo aspoň silný team. Jsou zde mimozemšťané z 14. kola z 20 Round Challenge :) Kdo na event chodí, ten je dobře zná. Jsou to mrchy :D

(Překlad jindy. Obrázky z http://wl.igg.com/act/fairy/scenes.php)

Nové charaktery verze 3.0

12. listopadu 2015 v 13:45 | Adel Kitty
Tak zde máme další vzpomínkový článek na verzi 3.0 a v něm shrnutí všech tehdy nových bossů, zvířat a NPC (nehráčských postav). Na oficiálních stránkách na toto jsou 3 články, ale myslím si, že to jde shrnout v jednom, ať se můžeme ce nejdříve posunout k další verzi, protože už mě přestává bavit psát o 3.0, když tady máme 6.1. Sice se od myslím, že 6.1 z předminuleho roku nic extra nedělo, přišli jsme o halloweenský, váanoční, valentýnský a velikonoční event, ale lidé stále čekají zda-li se posuneme s verzí na něco mnohem lepšího. Tak budeme tedy dále doufat a zde je váš článek.

Silní bossové

(Názvy bossů zachovám původní, ať ve hře víte koho jsem měla na mysli.)

Evil Snake Woman: Již od pradávných časů jsou hadi zákeřní a lstiví. Podle Bible je had nejzákeřnější zvíře mezi těmi, které stvořil Bůh. Nalákal Evu na zakázané jablko a byla tak vyhnána z ráje. V čínské mytologii se hadi měnili v krásné ženy a pokoušeli muže. Všechny tyto druhy legend uváději, že Evil Snake Women je zmijího vzhledu.
Bird God Garuda: Má hlavu, křídla a zobák jako orel, ale končetiny jako člověk. V různých kulturách má ruzné identity. Buddhisté ho považují za jednoho ze svých strážných bohů.
Lion Dove: Je to spravedlivý tvor. Má hlavu a křídla orla, ale tělo lva. Vůči jeho vzhledu je považován za jednoho z nejsilněších nepřátel, a proto je často posílán ke strážení různých pokladů. Pokud ho potkáte, velmi nesnadno se od něj utíká.
Erawan: V Thajsku je uctíván. Podle thajských historických záznamů je hodný a jeho čtyři strany těla představují milosrdenství, laskavost, lásku a spravedlnost. Jeho sochy a chrámy jsou k vidění po celém Thajsku a Indii.
Centaur: Horní polovina těla je muž, spodní kůň. Kentauři jsou dobří v lukostřelbě a v boji s oštěpem. Vzhledem k tomu, že je jeho spodní část těla kůň, jsou v boji velmi flexibilní. Znamení střelce je odvozeno od kentaura Chirona.
Elephant God Ganesha: Nejvíce uctívaný bůh v Indii, Ganesha, byl synem Shivy a Parvati . Když Parvati zjistila, že Shiva omylem uřízl Ganeshovi Hlavu, požádala o pomoc Višnu. Višna mu řekl, že první uříznutá hlava jakéhokoliv tvora, kterou najde, bude Ganeshovi transplantovaná a pak bude Ganesha žít. Shiva našel sloní hlavua tak Ganesha mohl žít dál.
Ninja: Ninjové byly vždy považováni ze spaciální znak Japonska. Často nosí černé oblečení, mohou jednodušše vyskakovat na střechy, ovládat přírodní síly, používat různé skraté zbraně a brnění, aby své nepřátele snadno porazili. Hlavním úkolem ninjy je sbírat informace o nepřátelech, vraždit je a ničit nepřáelské základny pro svého pána. Ninja musí žít v anonymitě, takže nikdo nikdy neví, kdy se objeví. Jeho záhada a loajálnost dojímá hluboce lidi. To je důvod proč o ninjách lidé často mluví.
Sumo Wrestler: Sumo je závodní kontaktní sport, kdy jsou dva zásníci v kruhu a snaží se vzájemně z něj vytlačit, ten jehož nohy jsou ven z kruhu, prohrává. Sumo je velmi stará tradice Japonska. Dle japonských legend bojovali dva bohové o nadvládu nad Japonském a bylo to právě sumo, ve kterém se utkali. Dokonce až do dnešních dnů je sumo velmi populární sport v Japonsku.
Chinese General-Qi Jiguang: Porazil piráty a potlačil zpět Tatary za dob dynastie Minga. Jeho armáda byla statečná, zručná ve válčení a vedena železnou disciplínou. Lidé dokonce na jeho památku postavili chrámy. (Kdo si pamatuje Mulan? :D)
Knight Zhanzhao: Byl spravedlivý a vysoce kvalifikovaný ve kung fu.Byl pravá ruka slavného Bao Qingtian. Jeho dovednost byla dokonce uznána císařem, a tak byl povýšen a říkalo se mu Imperiální kat. Kvůli jeho věrnost a rytířským způsobům byl oblíbený u lidí a byl známý jako jeden ze Sedmi rytířů.
Armored Knight: Speciální třída, která se objevila během středověku v Evropě. Lidé této třídy jsou voleni králem nebo panstvem poté, co sloužili v armádě. Specializují se proti povstání rolníků. Tento styl obrněných bojovných rytířů převládal od 11. století až do 14. století, kdy mu moderní zbraně ukončily svou nadvládu. Nicméně, duch a slušné chování rytířů jsou stále vzpomínány.
Megapod Beast: Zpráva, že Megapod Beast (netuším jak překládat..asi sněžný muž nebo něco na ten styl) byl viděn pochází ze všech koutů světa. Má různá jména v různých oblastech. Mnoho legend ho popisují jako polovičního člověkaa poloviční zvíře. I když někteří lidé říkají, že ho viděli, neexistuje žádný důkaz, kterým by se prokázala jeho existence.

Dále zvířata a NPC

Forging House

5. července 2015 v 12:48 | Adel Kitty
Toto byla celkem příjemná novinka co se wl týče. Já to použila snad jen 2x, ale některým z vás se to ve hře hodit může. Ale teď už k tomu co píšou oficiální stránky:

Někteří hráči se mohou cítit frustrovaně, že jde zvýšit jejich brnění a zbraně pouze z Item Mallu. Už nemusíte být příliš zklamaní, protože nová záložka v Item Mallu vám umožní zvyšovat si statusy vaší výzbroje ve Forging House jak je libo.

Stačí si z inventáře vybrat cokoliv z výzbroje a můžete si z nich vytvořit úžasné věci!

I když stále zde budou rozdíly ve vylepšování normální výzbroje a výzbroje z item mallu. Čím vyšší je úroveň vylepšovaného předmětu, tím nižší je šance na vylepšení a naopak. Pokud se vylepšení vydaří přičte se +1 k názvu vaši výzbroje. Pokud zlepšování selže, vaše zbraň nebude zničena, pouze její hodnota bude na 0.

Pouze zbraně z Item Mallu mají 100% šanci na vylepšování výzbroje a to Strong Scrollem, vylepšování musí být provedeno v kovárně ve Welling village (dnes už to ale až tak tolik neplatí).


(zdroj:http://wl.igg.com/act/fairy/forging.php)

Legendární pomoc na WL (novinky Fairy´s Whisper)

27. prosince 2014 v 12:12 | Adel Kitty
O jakou pomoc se jedná? O legendární žoldáky. Jsou to lidé, kteří si berou peníze za pomoc v boji. Mohou tedy posloužit v boji s jakýmkoliv bossem. Můžete s nimi cestovat kamkoliv a pokud potřebujete jejich pomoc, najdete je v Capitolu v 3. patře (Welling, ta velká budova).


A teď jak vypadají:

(mág, Miranda)

(priest, Thewlien)


(warrior, Carl)


(Zdroj obrázků: http://wl.igg.com/act/fairy/functions.php?aid=1266)

Nové skilly ve Fairy´s Whisper

10. listopadu 2014 v 11:39 | Adel Kitty
Mezi skilly, které byly novinkou ve verzi 3.0 patří Dragon Soul (DS) a Fairy Skill (FS). DS je spíše pro hráče zaměřené na STR a FS je pro hráče s INT. V rubrice, která se nachází v radách a tipech najdete informace k těmto skillům (později).


  • DS - každý element má jiný znak a jinou barvu svého DS :)


  • JS - taktéž každý element má něco jiného (jinou vílu), potřebujete k němu skleněné koule s vaším elementem

Zdroj obrázků :http://wl.igg.com/act/fairy/functions.php?aid=1196 (já to nefotím, protože se mi to nedaří vyfotit :D)

Nové možnosti ve Fairy´s Whisper

26. října 2014 v 13:57 | Adel Kitty
Další novinky, které přinesla verze 3.0 byly fitness přístroje, různé létající prostředky (UFO, Space Craft) a také pro některé z nás již nenahraditelný obchod na Hawai s věcmi pro alchymii.


  • Fitness přístroje - jsou dva druhy, pro vás a vašeho peta. Pomocí těchto přístrojů si můžete vy i váš pet v každém lvlu přidat pár %, což se mnohdy hodí.
  • UFO, Space Craft - těmito dopravními prostředky se můžete dostat třeba na Měsíc nebo na Mars. Ufo je pro jednoho člověka a Space Craft pro 4 lidi.
  • Obchod na Hawai - jak jsem již psala nakoupíte zde různé věci pro alchymii (dle ranků) a také jídlo.


Zdroj: http://wl.igg.com/act/fairy/functions.php?aid=1195, překlad a úprava vlastní (i obrázky)

Rebirth system/Reborn

18. října 2014 v 12:52 | Adel Kitty
Rebirth system neboli reborn, byl novinkou verze 3.0. Tento systém umožňuje hráčům, kteří dosáhli lvlu 100 splnit quest na reborn a následně se stát jakoby znovuzrozeným.

  1. Pro STR a INT typy byly vytvořeny speciálně 3 třídy:2. Dále po splnění rebirth questu získáte plášť, který Vám přidá body dle třídy:


Zdroj obrázku: http://wl.igg.com/act/fairy/functions.phpFairy´s Whisper

16. května 2014 v 0:57 | Adel Kitty

Fairy´s Whisper - verze 3.0 Wonderlandu. Už dle názvu poznáváme,že se vše (téměř)
bude točit okolo víl a jejich vílího království. Řekněme, že došlo k velkému pokroku :D
Každý měl najednou Angelu, Evu a Charlotte - byl to velký boom :P

A oficiální upoutávka na verzi?
,, Štít světla byl ochraňován anděly. Mnoho cílevědomých lidí se ho snažilo najít, ale žádnému z nich se to nepodařilo. Nicméně zlo mělo Meč temnoty.Říká se, že kdo chtě meč ukrást zmizel a už ho nikdo nikdy neviděl. Avšak ten, kdo bude schopen najít a dobýt Štít světla se stane ztělesněním spasitele a synem spravedlnosti."
- oblíbená legenda mezi vílami.

Nová verze začíná v domovině víl. Hráči se zde dostávají do prostředí oslavy výročí jara.
Krásné a leskavé víly jsou rády, že mohou vidět lidi z jiných míst a mohou Vás vést, aby jste viděli pohádkového mudrce s dětským vzhledem (?), který říká, že žil 10 století. Ví, že máte před sebou důležitou misi a tak Vám dá kámen Ma (Ma Stone), který je proti zlým duchům a říká:
,,Obyčejná zbraň je proti Králi k ničemu. Nicméně pokud ho chceš porazit, potřebuješ Meč temnoty, který Tě může zahránit před útoky Štítu světla. Poté můžeš zpečetit jeho duši v tomto kameni (Ma Stone) navždy pomocí speciální zbraně.

Zdroj http://wl.igg.com/act/fairy/, překlad je můj, nicméně se předem omlouvám za hrubky v překladu.
 
 

Reklama