Březen 2018

Moje osobní stránka už není na blogu

15. března 2018 v 13:06 | Adél |  News
Toto je jen takový malý informativní článek. Ještě včera jsem zde měla blog s názvem kawaii-world, ale řekla jsem si, že už je čas přenechat tu adresu nějakému jinému japanofilovi, který o japonsku, možná anime nebo manze bude psát dlouze a nenechá 10 let jen tak to téma být. Přitom mým záměrem bylo původně psát tam právě o japonsku, anime a manze.

Bohužel se tak nestalo a blog šel naprosto jiným směrem, což byla podle mě velká škoda i chyba. A tak si jinde zakládám osobní stránky a budu tam psát o tom, co mě teď skutečně naplňuje. Už žádná Adel Kitty, konec té hloupé přezdívce a už pouze jen Adél nebo Adéla, protože se tak jmenuji.

Tolik k mému výkecu zde. Pěkný den :)

Jak to vlastně dopadlo s duplikováním?

6. března 2018 v 12:17 | Adel Kitty |  News
Mnoho z nás si minulý rok pomohlo s lvly, věcmi apod. Kdo neví oč jde, ať se podívá https://www.youtube.com/watch?v=4R1C8X0NFBw , kde je ve videu vysvětleno a ukázáno jak se to dělá. Dnes už to takto nejde (teda alespoň co tak vím), takže si naději moc nedělejte. Je to jeden z důvodů, proč WLO málem zrušili.


Já jsem si přišla na spoustu lvlů, na pár rb petů (což bylo fajn) a na kopu věcí. Ovšem dnes, když si oproti dřívějšku otevřu WLO, jen tak bezcílně bloumám co dál. Na jednu stranu to byla nejlepší pomoc, jak utéct ze začarovaného kruhu. Druhá strana je teď si najít ty nové činnosti. Přiznám se, že už bych ani neměnila a je škoda, že jsem si nestihla udělat víc lvlů na charech.

Takhle nějak to pro představu vypadá když jste duper (člověk, který duplikuje věci...toto mimochodem není vše a to nepíšu kolik goldů na tom šlo vydělat):Takže už se navraťme do reality a jde se pokračovat dál ..


WLODB

4. března 2018 v 19:24 | Adel Kitty |  News
6.3. 2018 upraveno: WLODB jede, ale asi jen jak se mu chce. S politováním musím oznámit, že datadáze WLODB, na které bylo tolik tipů k hraní je pryč. Prostě není už pár měsíců (zhruba od doby co zřídkakdy hraju). Vůbec nevím proč a netuším co se stalo. Nejspíše v návaznosti na skoro smazání hry, která jak víme stále existuje.


Teď něco krátce k mému hraní. Už tak moc nehraju, což ani většina guildy ne. Vím, je to divné, ale jednou to přijít asi mělo. Snažím se k WLO vrátit, ale moc se mi to nedaří. Většinou zapomenu. Zatím nevím co bude dál, ale stále se tam ráda vracím.