Leden 2018

7. vzhled blogu

4. ledna 2018 v 9:00 | Adel Kitty |  Designy blogu
Po více než roce jsem se dostala k dokončení designu blogu. Je to hnus, byl to hnus, ale více jak roktu byly staré ikonky a vůbec se mi do toho nechtěla. Nějaká nová vzpruha nastala, když jsem zjistila, že nám wlo nezavřou. Řekla jsem si, že to bude chtít pokračování blogu. O WLO je pořád co psát. Je to prostě obsáhlá hra.

Všechny obrázky jsou z deviantartu, kromě Evy, tu mám ještě ze starého designu a je z wlo stránek. Bohužel má chuděra useklé nohy, takže jsem jí musela strčit hodně pod stránku. Menu se řídí hodně tím předešlým (hodně se mi to líbí, ale je to strašná piplačka), dolní box taktéž. Písmo Constantine, Georgia a na & jsem použila Vivaldiho. Nejméně ze všeho mě baví vytvářet ikonky do komentářů, takže ty jsou nic moc.


Hra, která nikdy nekončí

3. ledna 2018 v 11:25 | Adel Kitty |  News
Málem jsme o tuto hru přišli. Tímto se mělo vše změnit.

Spousta z nás už přestalo hrát a mnozí dokonce věřili v to, že ji smažou a už nebude. A pravda je taková, že už se to skoro stalo. V roce 2017 oznámilo Igg, že uzavřou servery. Naštěstí je komunita Wlo tak početná, že se rozhodli před koncem roku servery neuzavřít.

Chci poděkovat Igg, že hru neuzavřelo. Díky tomuto může tento blog/ fanouškovská stránka pokračovat v mapování této skvělé hry. Děkuji!

I want to thank you Igg, that you don´t clossure the game Wonderland online. Thanks to you this fansite can continue in mapping on this great game. Thank you!