Leden 2017

Tréning Niss

3. ledna 2017 v 19:49 | Adel Kitty |  Pets/Zvířata
Ahoj, chtěla bych se s vámi krátce podělit se svými zkušenostmi z tréningu Niss. :) Pro ty kdo to neví, tak Niss je vůbec jeden z nejhorších petů nebo mazlíčku, kteří se dají trénovat. Bohužel nejde burstit. Slyšela jsem, že to trošku jde, ale to musíte mít hodně silný team na cuss a spoustu zbytečného času, což já nemám, takže se většinou uchyluji k tréningu těch mazlíků, kteří se budou expit sami a nebudu muset nastavovat cuss burst, jenom doplňuju jídlo.

Musím se přiznat, že i Frederiko se mi trénoval omnoho lépe. Niss je postě veliký fail, co se týče tréningu a to zvláště, pokud jí nemáte jak dát nějaký ochranný štít, takže toto bude čistě návod pro ty, co ji trénují s charem bez štítu.

Pár rad na úvod ohledně tréningu Niss:

  1. Počítejte s tím, že potřebujete pro její tréning kopu času. Ideální je trénovat ji skoro nonstop.(Ale co si budeme povídat, ideální je na wl trénovat nonstop vše :D)
  2. Bude to chtít ještě více trpělivosti. Armlet je bohužel velmi slabá věc na doplnění života Niss. Můžete si pomoct ještě mečem z Yamataikoku, ale i tak musíte chodit do oblastí, kde se vám nerozbije.
  3. Chce to hooooooodně jídla. Niss je žravý mazlíček. Teda není, ale s jejím mini životem je nejlepší doplňovat jí život na 100%

V tuto chvíli mám Niss na lvlu 51, brzy 52. Průběžně se budu snažit místa tréningu doplňovat :) Trénuju tak, že mám stejné SPD jako Niss, tím pádem můžeme nepřítele praštit obě najednou. Jinak nepoužívám žádná kouzla, na začátku jsem občas Niss trénovala její kouzla. Doporučuji s Niss nechodit po místě, ale vždy všude sedět.


LVL 1-5 před starterem na těch Monster

LVL 5-10 Houbičky, vážky, zajíci :D North Island

LVL 10-20 Kuřata, ale bacha nechoďte do Chicken Farm, tam jich je na ní až moc. Spíše začnete se 2 a končete se 3.

LVL 20-30(+ -) Brouci (Bettles) v South Islandu..taktéž začněte s menším počtem (třeba s 1) a pak zvyšte postupně na 3.

LVL 30-40 (++ -) Ciruss, ale pouze ti, kde jsou 2 v teamu (pravý spawn)

LVL 40-51 Oslya...tady to bude zase lehce složitější, ale lvlit vám bude :) začněte na pláži na Echinate Starfish..je to na pláži úplně napravo (ne to místo příjezdu, ta veliká pláž) a měly by se tam objevovat 2 červené hvězdice, tedy ohně. Ideální je je zabít na jedno praštění. Až se vám bude zdát, že to dává málo exp, po pár lvlech, tak se přesuňte doleva nejdříve potkáte Petpetual Jellyfish, té si nevšímejte a jděte dál, dokud neuvidíte modrou hvězdici, tam trénujte. Momentálně se mi zdálo od lvlu 51, že mi to zase dává málo exp, takže jsem se opět přesunula. Teď ji trénuju úplně dole pod jezerem. Tam chodí takový modrý Velociraptor, takže na něm. Musím ho 2x praštit, protože char, s kterým Niss trénuje je oheň a ke všemu mág.

Co je potřeba brát v úvahu?
  • svou Niss trénuju se svým charem, který je momentálně 111 lvl RB, takže se mi ty potvory zabíjí jako po másle
  • nemám na wlo tolik času, jako jiní lidé, takže mít ho, jsem dnes jinde
  • moje Niss nemá na sobě i ten Cloudy Sword z Yamataikoku, takže o to méně života má
  • ještě jsem Niss nekrmila jídlem z Item Mallu (budu) takže má v lvlu 51 660 hp (i s Armletem, který přidává 350 hp)
  • není ze začátku žádná sranda sladit své SPD společně s tím od Niss v takto vysokém lvlu, ale pak už se to upravit dá, za pomocí závaží (ovšem nevyplatí se to lidem, kteří do wl neinvestují a nemají ani ve hře peníze na to, abyy si vůbec nějaké závaží koupili)...nezapomeňte, že maximální rozdíl SPD může být pouze pod 110, když je to víc, už vám nebudou útočit najednou (takže moje Niss má 104 SPD a AdelKitty má 166 SPD a jde to v klídku :))
  • také už mi párkrát umřela, takže ideální je mít i nějaké jídlo na amity (z instance, 20 r. chalenge apod.)