Nové charaktery verze 3.0

12. listopadu 2015 v 13:45 | Adel Kitty |  Fairy´s Whisper
Tak zde máme další vzpomínkový článek na verzi 3.0 a v něm shrnutí všech tehdy nových bossů, zvířat a NPC (nehráčských postav). Na oficiálních stránkách na toto jsou 3 články, ale myslím si, že to jde shrnout v jednom, ať se můžeme ce nejdříve posunout k další verzi, protože už mě přestává bavit psát o 3.0, když tady máme 6.1. Sice se od myslím, že 6.1 z předminuleho roku nic extra nedělo, přišli jsme o halloweenský, váanoční, valentýnský a velikonoční event, ale lidé stále čekají zda-li se posuneme s verzí na něco mnohem lepšího. Tak budeme tedy dále doufat a zde je váš článek.

Silní bossové

(Názvy bossů zachovám původní, ať ve hře víte koho jsem měla na mysli.)

Evil Snake Woman: Již od pradávných časů jsou hadi zákeřní a lstiví. Podle Bible je had nejzákeřnější zvíře mezi těmi, které stvořil Bůh. Nalákal Evu na zakázané jablko a byla tak vyhnána z ráje. V čínské mytologii se hadi měnili v krásné ženy a pokoušeli muže. Všechny tyto druhy legend uváději, že Evil Snake Women je zmijího vzhledu.
Bird God Garuda: Má hlavu, křídla a zobák jako orel, ale končetiny jako člověk. V různých kulturách má ruzné identity. Buddhisté ho považují za jednoho ze svých strážných bohů.
Lion Dove: Je to spravedlivý tvor. Má hlavu a křídla orla, ale tělo lva. Vůči jeho vzhledu je považován za jednoho z nejsilněších nepřátel, a proto je často posílán ke strážení různých pokladů. Pokud ho potkáte, velmi nesnadno se od něj utíká.
Erawan: V Thajsku je uctíván. Podle thajských historických záznamů je hodný a jeho čtyři strany těla představují milosrdenství, laskavost, lásku a spravedlnost. Jeho sochy a chrámy jsou k vidění po celém Thajsku a Indii.
Centaur: Horní polovina těla je muž, spodní kůň. Kentauři jsou dobří v lukostřelbě a v boji s oštěpem. Vzhledem k tomu, že je jeho spodní část těla kůň, jsou v boji velmi flexibilní. Znamení střelce je odvozeno od kentaura Chirona.
Elephant God Ganesha: Nejvíce uctívaný bůh v Indii, Ganesha, byl synem Shivy a Parvati . Když Parvati zjistila, že Shiva omylem uřízl Ganeshovi Hlavu, požádala o pomoc Višnu. Višna mu řekl, že první uříznutá hlava jakéhokoliv tvora, kterou najde, bude Ganeshovi transplantovaná a pak bude Ganesha žít. Shiva našel sloní hlavua tak Ganesha mohl žít dál.
Ninja: Ninjové byly vždy považováni ze spaciální znak Japonska. Často nosí černé oblečení, mohou jednodušše vyskakovat na střechy, ovládat přírodní síly, používat různé skraté zbraně a brnění, aby své nepřátele snadno porazili. Hlavním úkolem ninjy je sbírat informace o nepřátelech, vraždit je a ničit nepřáelské základny pro svého pána. Ninja musí žít v anonymitě, takže nikdo nikdy neví, kdy se objeví. Jeho záhada a loajálnost dojímá hluboce lidi. To je důvod proč o ninjách lidé často mluví.
Sumo Wrestler: Sumo je závodní kontaktní sport, kdy jsou dva zásníci v kruhu a snaží se vzájemně z něj vytlačit, ten jehož nohy jsou ven z kruhu, prohrává. Sumo je velmi stará tradice Japonska. Dle japonských legend bojovali dva bohové o nadvládu nad Japonském a bylo to právě sumo, ve kterém se utkali. Dokonce až do dnešních dnů je sumo velmi populární sport v Japonsku.
Chinese General-Qi Jiguang: Porazil piráty a potlačil zpět Tatary za dob dynastie Minga. Jeho armáda byla statečná, zručná ve válčení a vedena železnou disciplínou. Lidé dokonce na jeho památku postavili chrámy. (Kdo si pamatuje Mulan? :D)
Knight Zhanzhao: Byl spravedlivý a vysoce kvalifikovaný ve kung fu.Byl pravá ruka slavného Bao Qingtian. Jeho dovednost byla dokonce uznána císařem, a tak byl povýšen a říkalo se mu Imperiální kat. Kvůli jeho věrnost a rytířským způsobům byl oblíbený u lidí a byl známý jako jeden ze Sedmi rytířů.
Armored Knight: Speciální třída, která se objevila během středověku v Evropě. Lidé této třídy jsou voleni králem nebo panstvem poté, co sloužili v armádě. Specializují se proti povstání rolníků. Tento styl obrněných bojovných rytířů převládal od 11. století až do 14. století, kdy mu moderní zbraně ukončily svou nadvládu. Nicméně, duch a slušné chování rytířů jsou stále vzpomínány.
Megapod Beast: Zpráva, že Megapod Beast (netuším jak překládat..asi sněžný muž nebo něco na ten styl) byl viděn pochází ze všech koutů světa. Má různá jména v různých oblastech. Mnoho legend ho popisují jako polovičního člověkaa poloviční zvíře. I když někteří lidé říkají, že ho viděli, neexistuje žádný důkaz, kterým by se prokázala jeho existence.

Dále zvířata a NPC


Zvířata

Anděl Angela

Velvyslanec poslaný na misi na Zemi jménem bohů. Ona má na starosti střežení Štítu světla, s nímž Perseus zabil Medusu. Po Perseovi se meč vrátil k Bohu, mnoho lidí se snažilo po tísíce let vzít Angele, ale nikomu se to nepodařilo.

Elf Eva

Velvyslanec zla na své zkoušce. Je nemravná a často si hraje s jinými elfy. I král Samile nad ní krčí rameny. Poté, co byl povýšen Samile, nařídil, aby jí Spasitel přesvědčil, že má vzdát boj proti peklu. Pokud neuspěje, musí zničit Spasitele s mečem Temnoty. Podaří se jí dokončit tuto misi?

Múza - Charlotte

Malý, ale čilý duch z jiné rasy. Všechny múzy žíjí neuspěchaný život. Jsou temperamentní a chytré. To ony často snášejí různé nápady a jsou dobré na předávání informací. (V originále spíše píšou spirit, což je duch, ale ducha mi moc nepřipomíná, tak jsem podle popisu dala název múza.)

NPC (nehráčské postavy, opět zanechávám původní názvy)

Butterfly
Deadly Flower
Rhino
Tortoise
Crane
Zebra
Buffalo
Pumpkin Monster

Zdroj: http://wl.igg.com/act/fairy/characters.php?aid=1189
http://wl.igg.com/act/fairy/characters.php?aid=1190
http://wl.igg.com/act/fairy/characters.php?aid=1191
Překlad můj vlastní.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama