Listopad 2015

Nové charaktery verze 3.0

12. listopadu 2015 v 13:45 | Adel Kitty |  Fairy´s Whisper
Tak zde máme další vzpomínkový článek na verzi 3.0 a v něm shrnutí všech tehdy nových bossů, zvířat a NPC (nehráčských postav). Na oficiálních stránkách na toto jsou 3 články, ale myslím si, že to jde shrnout v jednom, ať se můžeme ce nejdříve posunout k další verzi, protože už mě přestává bavit psát o 3.0, když tady máme 6.1. Sice se od myslím, že 6.1 z předminuleho roku nic extra nedělo, přišli jsme o halloweenský, váanoční, valentýnský a velikonoční event, ale lidé stále čekají zda-li se posuneme s verzí na něco mnohem lepšího. Tak budeme tedy dále doufat a zde je váš článek.

Silní bossové

(Názvy bossů zachovám původní, ať ve hře víte koho jsem měla na mysli.)

Evil Snake Woman: Již od pradávných časů jsou hadi zákeřní a lstiví. Podle Bible je had nejzákeřnější zvíře mezi těmi, které stvořil Bůh. Nalákal Evu na zakázané jablko a byla tak vyhnána z ráje. V čínské mytologii se hadi měnili v krásné ženy a pokoušeli muže. Všechny tyto druhy legend uváději, že Evil Snake Women je zmijího vzhledu.
Bird God Garuda: Má hlavu, křídla a zobák jako orel, ale končetiny jako člověk. V různých kulturách má ruzné identity. Buddhisté ho považují za jednoho ze svých strážných bohů.
Lion Dove: Je to spravedlivý tvor. Má hlavu a křídla orla, ale tělo lva. Vůči jeho vzhledu je považován za jednoho z nejsilněších nepřátel, a proto je často posílán ke strážení různých pokladů. Pokud ho potkáte, velmi nesnadno se od něj utíká.
Erawan: V Thajsku je uctíván. Podle thajských historických záznamů je hodný a jeho čtyři strany těla představují milosrdenství, laskavost, lásku a spravedlnost. Jeho sochy a chrámy jsou k vidění po celém Thajsku a Indii.
Centaur: Horní polovina těla je muž, spodní kůň. Kentauři jsou dobří v lukostřelbě a v boji s oštěpem. Vzhledem k tomu, že je jeho spodní část těla kůň, jsou v boji velmi flexibilní. Znamení střelce je odvozeno od kentaura Chirona.
Elephant God Ganesha: Nejvíce uctívaný bůh v Indii, Ganesha, byl synem Shivy a Parvati . Když Parvati zjistila, že Shiva omylem uřízl Ganeshovi Hlavu, požádala o pomoc Višnu. Višna mu řekl, že první uříznutá hlava jakéhokoliv tvora, kterou najde, bude Ganeshovi transplantovaná a pak bude Ganesha žít. Shiva našel sloní hlavua tak Ganesha mohl žít dál.
Ninja: Ninjové byly vždy považováni ze spaciální znak Japonska. Často nosí černé oblečení, mohou jednodušše vyskakovat na střechy, ovládat přírodní síly, používat různé skraté zbraně a brnění, aby své nepřátele snadno porazili. Hlavním úkolem ninjy je sbírat informace o nepřátelech, vraždit je a ničit nepřáelské základny pro svého pána. Ninja musí žít v anonymitě, takže nikdo nikdy neví, kdy se objeví. Jeho záhada a loajálnost dojímá hluboce lidi. To je důvod proč o ninjách lidé často mluví.
Sumo Wrestler: Sumo je závodní kontaktní sport, kdy jsou dva zásníci v kruhu a snaží se vzájemně z něj vytlačit, ten jehož nohy jsou ven z kruhu, prohrává. Sumo je velmi stará tradice Japonska. Dle japonských legend bojovali dva bohové o nadvládu nad Japonském a bylo to právě sumo, ve kterém se utkali. Dokonce až do dnešních dnů je sumo velmi populární sport v Japonsku.
Chinese General-Qi Jiguang: Porazil piráty a potlačil zpět Tatary za dob dynastie Minga. Jeho armáda byla statečná, zručná ve válčení a vedena železnou disciplínou. Lidé dokonce na jeho památku postavili chrámy. (Kdo si pamatuje Mulan? :D)
Knight Zhanzhao: Byl spravedlivý a vysoce kvalifikovaný ve kung fu.Byl pravá ruka slavného Bao Qingtian. Jeho dovednost byla dokonce uznána císařem, a tak byl povýšen a říkalo se mu Imperiální kat. Kvůli jeho věrnost a rytířským způsobům byl oblíbený u lidí a byl známý jako jeden ze Sedmi rytířů.
Armored Knight: Speciální třída, která se objevila během středověku v Evropě. Lidé této třídy jsou voleni králem nebo panstvem poté, co sloužili v armádě. Specializují se proti povstání rolníků. Tento styl obrněných bojovných rytířů převládal od 11. století až do 14. století, kdy mu moderní zbraně ukončily svou nadvládu. Nicméně, duch a slušné chování rytířů jsou stále vzpomínány.
Megapod Beast: Zpráva, že Megapod Beast (netuším jak překládat..asi sněžný muž nebo něco na ten styl) byl viděn pochází ze všech koutů světa. Má různá jména v různých oblastech. Mnoho legend ho popisují jako polovičního člověkaa poloviční zvíře. I když někteří lidé říkají, že ho viděli, neexistuje žádný důkaz, kterým by se prokázala jeho existence.

Dále zvířata a NPC

Kde sbírat suroviny? (rozcestník)

6. listopadu 2015 v 12:47 | Adel Kitty |  Výroba
Opět zde máme další zjednodušené čtení! Tedy menu na to, kde sbírat suroviny. Jelikož se mi nakupilo více článků, tak to zde zase rozdělím na oblasti a budu přidávat. ;) Pokusím se to doplňovat i na základě rubriky ,,Úkoly".


Jak vyrobit Crude Oil/Tar?

6. listopadu 2015 v 12:26 | Adel Kitty |  Výroba
Mnoho lidí se mě vždy ptá jak vyrobit Crude Oil anebo Tar. Zde je malý návod i s foto obrázky jak na to.

1. Je potřeba mít nasbíraný Coconut a vyrobenou Centrifuge. V centrifuge si vyrobte Coconut oil, doporučuji si nasbírat alespoň 50 Coconutů, aby se to vyplatilo. Později vám zde přidám odkaz, jak vyrobit Centrifuge. Zde máte odkaz k tomu, kde sbírat Coconut, nejjednoduššeji prostě na Starter Beach, tam jsou 2 a sbírá se to rychle.2. Coconut oil už máme vyrobený, jdeme tedy pokračovat ve výrobě. Nyní potřebujeme koš. Není potřeba mít zrovna ten Hello Kitty koš jako já, vystačíte si i s obyčejným. Zmáčkněte na klávesnici Ctrl a přetáhněte Coconut oil do koše (přetáhne se vám do něj všechen z jedné kolonky). Potvrďte své množství (nemusí to být 25 jako mám já) a potvrďte, že chcete výrobek regenerovat.


3. Výjde vám z koše:
a) Soybean Oil - ten se dá ještě jednou přetáhnout do koše a zregenerovat rovnou na Crude Oil.
b) Crude Oil
c) Tar - pokud Tar nechcete, tak ještě jednou zregenerujte na Crude Oil. Tar se používá na výrobu paliva a jiných věcí.

Vychází to náhodně, takže vždy výjde pouze jedna z těchto 3 možností.

Jack´s Blue Flower

4. listopadu 2015 v 13:02 | Adel Kitty |  Welling Village

Úkol se nachází: ve Wellingu v druhém patře hotelu
Podmínky: -
Průběh: Kousek od Capitolu roste modrá kytka. Vemte ji a doneste ji Jackovi.
Cena: Ocean Heart Piece (součástka k jinému questu)


First Test

4. listopadu 2015 v 12:30 | Adel Kitty |  Welling Village

Úkol se nachází: u Welling Village leadera
Podmínky: -
Průběh: Zajděte k němu, potvrďte quest. Jděte dle mnou vyfocených obrázků na místo, kde je ,,kočka" , vyhrajte boj, vezměte s sebou svitek a jděte zpět k leaderovi.
Cena: Soul Dodge, skill. Pouze za 3 hvězdy. Ubírá SP protivníkům.