Září 2015

Tréningové oblasti podle lvlů

5. září 2015 v 16:28 | Adel Kitty |  Herní základy
Mnoho lidí neví kde trénovat a hodně dlouho jim trvá než udělají nějaký lvl. Znalost vašich možností je ale velice užitečná. Tento článek není čistě můj výtvor, ale pokusím se ho doplnit o svoje poznatky. Na konci článku bude také zdroj odkud jsem článek přeložila...no překlad to bude jen tak z části, spíše u toho budou moje české poznámky a zbytek bude v AJ, protože hra je v tomto jazyce (bohužel pro vás horší angličtináře), ale rozhodně se to tak lépe hledá. Tak do toho!

Poznámka na úvod - tyto oblasti by vám měly pomoct v expení, ale samozřejmě taky záleží na tom kolik času hře dáte. Nemusíte u toho sedět, už víte, že máme nějaký ovladač a díky nemu nemusíte u wlo sedět celý den (pro neznalé QUEST NA OVLADAČ a ROZŠIŘUJÍCÍ PROGRAM NA OVLADAČ .)

Tento průvodce slouží k expení jakýchkoliv postav a petů. Platí to jak pro reborny i nereborny. Autorka anglického originálu se nejspíše vždy snažila na každé oblasti najít něco k nasbírání z nepřátel (drop = to co vám padá z nepřátel). Většinou to jsou věci k výrobě nebo na jídlo (já například chodím hlavně do těch na jídlo, což mi hodně šetří čas, ale ne vždy to tak jde).

Dále byste měli vědět, že z oblastí, kde jsou nepřátelé v lvlu 1 a výše se dá v dropu dostat taková fialová truhla - takže vlastně všude. K truhle více později, ale je dobré vědět, že z eventů se k truhle dá získat fialový klíč (nebo z item mallu samozřejmě, ale není moc velká šance, že vždy padne klíč). Věci, které se dají z této truhly získat jsou například:

Také jsou oblasti kde padají Alchemy Book od 1 po 4, které jsou užitečné v alchymii (k alchymii budu psát články jindy) a dají se kromě toho velice slušně prodat (v řádech několika miliónů goldů= měna wonderlandu).

Nezapomeňte si dát na místech kde trénujete spawn nebo alespoň v jejich nejbližších místech se spawnem.

V oblastech kde je vás dovoleno bezpečně trénovat je na monstrech podle pravidel o rozbíjení věcí odečteno 15 lvlů a tím pádem výjde váš lvl, kdy se vám nic nemá rozbít (výjímkou jsou oblasti, kde se občas objeví i bossové, kteří mají vyšší lvly, tam raději seďte).

Další poznámka: Článek jsem upravila. Teda alespoň první část, protože každý nováček nemá hned loď, aby mohl cestovat kde se mu zachce. A než se k nějaké lodi dobere, tak to taky něco trvá, takže s ohledem na to, jsem článek upravila. A taky tabulku - jak to jen blog.cz dovolil...
LVL NEPŘÁTEL 1- 50
VÁŠ LVLNEPŘÁTELÉMÍSTO KDE JE HLEDATPOUŽITELNÉ VĚCI A JINÉ POZNÁMKY
1všechny druhy s přívlastkem MONSTERzačátek NORTH ISLANDU (nad Kellanem) a LES V KELLAN VILLAGE (naproti jeskyně, resp. vprvavo od ní)ovoce, pure drop, gold tear, musk, pollen, lucid glue, zelenina
2SEAFLOWER, STARFISH, BEE, STONE MONSTER,...začátek NORTH ISLANDU (nad Kellanem) a jeskyně i les v KELLAN VILLAGEryby, claye, kameny,...(zjistíte sami)
3-6MUSHROOM, DEVILzačátek NORTH ISLANDU (POD!! Kellanem) a les v KELLAN VILLAGE (DRUHÝ VCHOD!)houby, spore, phosphorylation(- potřebujete na Elin RB)
7-12DRAGONFLY, SNAIL, RABBIT, CHICKENNORTH ISLAND (POD!! Kellanem)zelenina, claye, kytky, seedy, ryže, vejce,... od kuřat můžete získat věci z eventu, dále už od všeho
13- 20JELLYFISH, TROLL, ANT, BEETLE, FROG, CIRRUSNORTH ISLAND (PLÁŽ), SUBTERREAN MAZE (aneb trollí jeskyně, ta co rozděluje ostrov na sever a jih), SOUTH ISLAND (VRCHNÍ ČÁST I TA, KDYŽ PŘEJDETE MOST ALE JEN DO PŮLKY MAPY..CIRRUSY NEJDETE V PRVNÍM LEVÉM PORTU, KDYŽ PŘEJDETE DO DRUHÉ MAPY PŘES MOST)
jídlo, dřevo, rostliny
V Pine Forest doporučuji trénovat až do lv 45-50 (Cirrusové)
24ROCKET MANMAYAN FOREST (jeskyně)crude oil, gasoline (pouze v případě, že byste tam jeli)


Niss´ danger

5. září 2015 v 13:46 | Adel Kitty |  Welling Village

Niss v nebezpečí

Úkol se nachází: aktivujete ho v prvním patře hotelu (Niss vás opustí), dále vejděte do domu k village leaderovi a výjděte
Podmínky: -
Průběh: Aktivujte quest. Doporučuji z Niss sundat všechny věci. Je dobré mít u sebe Rocu, která celkem dost ubírá, když vy nemáte zrovna nejvyšší lvl.
Cena: Bright Ring (+2 MATK) od lvlu 4, můžete pak použít na Niss + se k vám Niss zase vrátí do teamu :)

Legendary Weapon

5. září 2015 v 11:36 | Adel Kitty |  Welling Village

Legendární zbraně

Úkol se nachází: v obchodě se zbraněmi, hledejte Apprantice
Podmínky: splněné úkoly Mermaid a Is it gold or iron axe?
Průběh: mějte s sebou v inventáři meč od mořské víly a zlatou sekeru
Cena: Primary Alchemy (jeden z velmi užitečných life skillů)