Prosinec 2014

Legendární pomoc na WL (novinky Fairy´s Whisper)

27. prosince 2014 v 12:12 | Adel Kitty |  Fairy´s Whisper
O jakou pomoc se jedná? O legendární žoldáky. Jsou to lidé, kteří si berou peníze za pomoc v boji. Mohou tedy posloužit v boji s jakýmkoliv bossem. Můžete s nimi cestovat kamkoliv a pokud potřebujete jejich pomoc, najdete je v Capitolu v 3. patře (Welling, ta velká budova).


A teď jak vypadají:

(mág, Miranda)

(priest, Thewlien)


(warrior, Carl)


(Zdroj obrázků: http://wl.igg.com/act/fairy/functions.php?aid=1266)

Žádný event tento rok?

9. prosince 2014 v 18:57 | Adel Kitty |  News
Přesně to je důvod, proč píšu tento článek. Všimli jste si, že to updatu v říjnu se nekonal ani halloweenský event, natož tak event ke dni díkůvzdání. Máme tu druhý týden v prosinci a nebyl ohlášen ani vánoční event, který je ve hře TAK oblíbený!

V čem je zakopaný pes? V online drawu. Proč? Ti co chodí na WL pravidelně, tak ví, že se dá z online draw získat hodně dobrých věcí. Respektive věci na doplnění HP a SP, itemy na lepší expení, itemy na zapomenutí nechtěně/blbě daných bodů na charu či petovi a také itemy, které nám na hodinu vylepší ATK, DEF, MATK, MDEF.

Řekněme si, že tyto věci člověk na WL potřebuje denně nebo alespoň párkrát za hru. ALE myslím si, že mi bude například vánoční event chybět. Ve vánočním eventu jste nezískali jenom něco podobného jako věci z online draw, ale hlavně vánoční věci na sebe.

Snaží se tímto IGG, připodobnit k systému jeho ostatních her nebo je to pouze pokus, jak hráče udržet ve hře? Toť otázka. Hrála jsem už jinou hru od IGG a tam takovýto systém online drawu existuje. Jestli to však pro ně bude potopa anebo vítězství nad úpadkem hry - těžko říct.

Ne, že bych vás tímto chtěla odradit od hraní WL nebo bych to chtěla nějak pomluvit, ale už se ozvalo hodně lidí. Těm lidem je to taktéž líto, že už eventy nejsou. Dle mého názoru hra trošku ztrácí atmosféru, teda co se Vánoc a Halloweenu týče, ale je to pouze můj názor a pro vás informace o co přicházíme.